Regulamin

Zasady publikowania ogłoszeń w serwisie extra.fanty24.pl

 1. Serwis ogłoszeniowy extra.fanty24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych ogłoszeń.
 2. Zamieszczanie ogłoszeń w serwisie extra.fanty24.pl jest bezpłatne.
 3. Zabrania się umieszczania w treści ogłoszeń drobnych reklamy innych serwisów ogłoszeniowych poprzez podanie ich nazwy.
  Adresy takie będą z treści ogłoszeń usuwane.
 4. Zabrania się kopiowania treści ogłoszeń i zdjęć zawartych w serwisie extra.fanty24.pl.
  W przypadku stwierdzenia takiego postępowania zostaną podjęte odpowiednie kroki w celu ochrony ogłoszeniodawców przed nieuczciwymi praktykami handlowymi.
 5. Treść ogłoszenia powinna być zgodna z normami prawno-etycznymi obowiązującymi w Polsce.
 6. Zabrania się zamieszczania ogłoszeń dotyczących sprzedaży przedmiotów, którymi obrót jest prawnie zakazany, a w szczególności pochodzących z przestępstwa.
 7. Zabrania się zamieszczania ogłoszeń - materiałów o treści naruszających prawo lub dobre obyczaje.
 8. Administracja zastrzega sobie prawo usuwania / blokowania treści sprzecznych z polityką serwisu bez podania przyczyny.

 

Polityka prywatności

 1. Serwis ogłoszeniowy extra.fanty24.pl nie gromadzi innych danych osobowych użytkowników korzystających z serwisu niż te, które są zawarte w treści ogłoszeń i publikowane w serwisie extra.fanty24.pl.
 2. Serwis ogłoszeniowy extra.fanty24.pl nie przetwarza posiadanych danych o użytkownikach i nie wykorzystuje ich w innych celach niż publikacja ogłoszeń na stronach serwisu.
 3. W serwisie zainstalowana jest do celów statystycznych usługa Google Analytics (zbieranie danych o parametrach sieci i operatora odwiedzających serwis, lokalizacji hosta zdalnego, częstotliwości wizyt, czasu trwania wizyty, stron wejścia i wyjścia, odesłaniach z innych miejsc w sieci Internet itp. Usługa ta nie gromadzi danych osobowych użytkowników korzystających z serwisu.